رفتن به محتوای اصلی
منو
دانلود کتاب Oxford Word Skills

دانلود کتاب oxford word skills

oxford word skills

کتاب های سه گانه پایه(Basic)، متوسط(Intermediate) و پیشرفته(Advanced) از انتشارات آکسفورد(Oxford)، یکی از روش‌های یادگیری زبان انگلیسی از جمله برای آمادگی جهت آزمون آیلتس است.نگارنده های این کتاب سعی کرده اند آن را طوری طراحی کنند که با استفاده از مطالب آموزشی در کنار ابزارهای کمکی مانند فایل‌های صوتی و تصویری، مجموعه آزمون و … این امکان را در اختیار زبان آموز قرار دهند. تا خود به طور مستقل و بدون نیاز به مدرس به صورت خودآموز به مطالعه بپردازد. به جرأت می توان گفت که مجموعه آموزش زبان OXford Word Skills یکی از برترین مجموعه های آموزش لغات زبان انگلیسی می باشد که نه تنها معنای کلمه را یاد میگیرید، بله نحوه استفاده درست از این لغات را نیز خواهید آموخت و هنگام گوش دادن به انگلیسی آنها را تشخیص خواهید داد، این کتاب‌ها راز یادگیری آسان لغات زبان انگلیسی را به زبان آموزان خواهند آموخت.

هر کتاب از این مجموعه دارای ۸۰ درس است و در هر درس که در مورد یک موضوع خاص است تعدادی کلمه آموزش داده می‌شود . به طور کلی هر کتاب بیش از ۲۰۰۰ لغت و عبارت را آموزش می دهد. در هر درس تمرین هایی نیز برای تسلط بیشتر زبان آموزان ارائه شده است که پاسخ آنها در انتهای کتاب قرار داده شده است.

Oxford Word Skills improves students’ vocabulary and vocabulary learning skills. Short, clear presentations and lots of opportunity for practice give students the confidence to use new vocabulary. 80 units at each level mean they cover a huge range of topics and everyday situations. Extra practice and interactive activities on CD-ROM.

دانلود رایگان کتاب‌های آکسفورد

در زیر هر سه کتاب آکسفورد ورد اسکیل (oxford word skills) را بصورت رایگان می توانید دانلود کنید:

 

دانلود رایگان PDF کتاب  Oxford word skills Basic با کیفیت بالا

دانلود رایگان PDF کتاب  Oxford word skills Intermediate با کیفیت بالا

دانلود رایگان PDF کتاب  Oxford word skills Advanced با کیفیت بالا

 

#oxford #books #word #skills #basic #intermediate #advanced #download

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا